Holandsko (Nizozemsko)

Co se chystá v Keukenhofu v roce 2015?

bře 11 2015

Keukenhof je holandským rájem plným tulipánů a květin všech možných barev, který každoročně na jaře láká návštěvníky na dech beroucí podívanou. Tehdy tu totiž vykvétá více než 7 milionů cibulek a sazeniček více než 800 druhů květin do své pestrobarevné krásy. Pojďte si přečíst, co chystá park Keukenhof v roce 2015.

Číst dál: Co se chystá v Keukenhofu v roce 2015?

Keukenhof v roce 2014

dub 11 2014

Keukenhof nedaleko od Amsterdamu je velkou chloubou Nizozemska a jeho tradice v pěstování nádherných tulipánů. Více o tomto parku, který hraje všemi barvami, se dočtete v tomto příspěvku. Tento článek si přečtěte, pokud se do Keukenhofu chystáte právě letos.

Číst dál: Keukenhof v roce 2014

Madurodam - miniaturní Holandsko

bře 13 2014

Holandsko má i jiné atrakce než své světoznámé sýry, dřeváky, tulipány, vodní kanály a větrné mlýny. Slyšeli jste už například o Madurodamu? Jestli ne, článek vám o tomto nejmenším městě v Nizozemsku prozradí víc.

Číst dál: Madurodam - miniaturní Holandsko

Amsterodamská muzea XII.

čen 23 2013

Seriál o amsterodamských muzeích dneska zakončíme praktickým článkem, kdy si řekneme několik výhodných tipů, které vám mohou pomoci ušetřit pár desítek euro při vstupech do hlavních amsterodamských muzeí.

Číst dál: Amsterodamská muzea XII.

Amsterodamská muzea XI.

čen 19 2013

V seriálu o amsterodamských muzeích se dneska podíváme do muzea slavného nizozemského fotbalového týmu Ajaxu Amsterdam, ve kterém v minulosti hráli takoví slavní fotbalisté jako byl Johan Cruijff nebo Ronald de Boer či Clarence Seedorf.

Číst dál: Amsterodamská muzea XI.