Exotické ostrovy

Zajímavá místa na poznávacích zájezdech do Maroka

zář 29 2014

Návštěva Maroka nemusí znamenat nutně jen opalování na pláži, tato překrásná země nabízí spoustu zajímavých a historicky významných míst i pro milovníky poznávacích zájezdů. Podívejte se s námi na Marocké skvosty, které by vám neměly uniknout.

Číst dál: Zajímavá místa na poznávacích zájezdech do Maroka

Kam se vydat na dovolené v Thajsku

zář 29 2014

Toužíte li po opravdu exotické dovolené, je pro vás dovolená v Thajsku tou správnou volbou. Jen málokde na světě najdete úchvatnější scenérie, krásnější pláže a tyrkysovější moře. Podívejte se a námi na přehled několika míst, které by vás mohli opravdu oslovit.

Číst dál: Kam se vydat na dovolené v Thajsku

Cesta do slunečné Austrálie

čen 16 2014

Nedotčená příroda, deštné pralesy, pouště, vysoké hory i bohatství podmořského světa – taková je Austrálie, nejmenší kontinent na světě. Kontinent, na kterém se můžete věnovat různorodým aktivitám, od lenošení na pláži, přes surfování a okružní plavbě po okolních ostrovech až po cestu napříč světadílem, což v posledních letech láká čím dál více i české turisty. Pobyt v Austrálii je pro mnohé exotická dovolená, o které dlouho snili.

Číst dál: Cesta do slunečné Austrálie

Kapverdské ostrovy – informace, recenze, průvodce

bře 28 2014

Kapverdské ostrovy přivítali v roce 2013 neuvěřitelných 650 tisíc návštěvníků z celého světa. Ještě v roce 1997 byl počet návštěvníků jen 45 000. Taková čísla už si zaslouží naši pozornost, a proto bychom vám rádi předali informace o této exotické destinaci, kam s velkou oblibou létají i čeští turisté.

Číst dál: Kapverdské ostrovy – informace, recenze, průvodce

Kajmanské ostrovy

bře 29 2013

Desátého května 1503 objevil Kryštof Kolumbus Kajmanské ostrovy. Chtěli byste vědět, co se mu honilo v hlavě? Až si přečtete tento článek, budete to vědět. Lidé totiž při pohledu na Kajmany myslí jen na jednu věc.

Číst dál: Kajmanské ostrovy