Blog cestovatele

Fotbalová dovolená ve Španělsku a Anglii

čen 11 2014

Fotbal je nejpopulárnějším sportem na zemi a každé utkání vyvolává mnoho emocí. Emocí, které fanoušci milují a rádi je zažívají na vlastní kůži. Neváhají tak vycestovat na fotbalový zápas, který se koná několik stovek až tisíc kilometrů od naší domoviny. Pokud i vy patříte mezi takovéto fanoušky, tak právě pro vás je zde nabídka organizovaných fotbalových zájezdů.

Fotbalová dovolená, jak se těmto zájezdům přezdívá, se nejčastěji koná ve Španělsku a Anglii. Tedy v zemích, ve kterých se momentálně hraje asi nejlepší fotbal a na jejichž trávnících se prohánějí největší fotbalové hvězdy.

Zájezdy na fotbalové zájezdy se vypravují na ty nejzajímavější zápasy jako například derby Arsenal – Tottenham nebo Real Madrid – Barcelona. Oblíbené jsou také zápasy v mezinárodních soutěžích Liga mistrů a Evropská liga, které taktéž zaručují skvělý zážitek a výbornou atmosféru.

400 px FCBarca Camp Nou by Mark thurman92

Stadion klubu FC Barcelona - Autor snímku: Mark.thurman92

Vyznáváte-li rychlý a bojovný fotbal, tak se vydejte na fotbal do Anglie. Britští fanoušci patří mezi nejvášnivější na světě a celý zápas mohutně podporují své týmy, takže vytvoří úžasnou atmosféru, která by snad pohltila i naprostého odpůrce fotbalu. Pořádané zájezdy do Anglie stojí kolem 5 tisíc autobusem a 10 tisíc letecky. Součástí ceny je vždy doprava, ubytování a lístek na zápas.

400 px Stadium Real Madrid by Little Savage

Atmosféra na stadionu Realu Madrid - Autor snímku: Little Savage

Milovníci technického fotbalu by se měli vydat spíše do teplejšího Španělska, jehož fotbalový zástupci vládnou momentálně mezinárodnímu fotbalu jak na klubové, tak reprezentační úrovni. Stejně jako v Anglii i zde zažijete úžasnou atmosféru a to nejen během zápasu, ale i po celý den před jeho začátkem. Španělé fotbalem žijí. Nejlepší atmosféra bývá tradičně na zápasech Real Madrid – Atletico Madrid a Real Madrid – Barcelona. Velkou výhodou výjezdu na fotbalový zápas do Španělska je přítomnost teplého moře a tak si můžete svůj pobyt o několik dnů prodloužit a užít trochu pohody. Takováto dovolená ve Španělsku jistě potěší vás i vaše partnerky.